Fără TVA: 24,35 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 24,35 lei | 29,46 lei |
| 100+ | 19.85 lei | 24,02 lei |
| 1000+ | 15.45 lei | 18,69 lei |
| 1500+ | 13.66 lei | 16,53 lei |
| 3000+ | 12.67 lei | 15,33 lei |
Baterie
cu litiu SL-850/P, seria SL, producător Tadiran Batteries
GmbH, dimensiune 1/2 AA, tensiune 3,6 V, capacitate 1,2 Ah.
Tadiran SL-850/P este o baterie cu litiu cu pini axiali, care este ideală pentru aplicații care necesită o viață operațională extinsă (XOL).
Bateriile Tadiran sunt cunoscute datorită densității mari de energie și tensiunii terminale ridicate. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare între -55ºC și + 85ºC. Aceste baterii sunt etanșate ermetic pentru a asigura protecția împotriva scurgerilor.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucăți, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 50 mA |
| Capacitate nominala | 1.2 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0.35 g |
| Curent maxim de descarcare | 20 mA |
| Curent nominal | 0.5 mA |
| Dimensiuni | ½ AA |
| Greutate | 9.6 g |
| Interval temperatura | −55°C ... +85°C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 4 cm3 |




